KATEGORIA

» OZNAMY
Prevádzka počas letných mesiacov

Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že naša materská škola bude počas letných mesiacov otvorená nasledovne:

OTVORENÁ: od 2.7.2018 - do 13.7.2018 ( vrátane )

ZATVORENÁ: od 14.7.2018 - do 31.8.2018

Brány materskej školy sa znova otvoria v novom školskom roku t.j. 3.9.2018 o 6:30 hod

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Noc v škôlke

Oznam pre rodičov detí odchádzajúcich do základnej školy

Dňa 22.6.2018 plánujeme Noc v škôlke

Deti si v piatok vyzdvihnite z MŠ v tradičnom čase a o pol šiestej ich priveďte do MŠ. Večera a raňajky budú zabezpečené. Deti si v sobotu ráno vyzdvihnite o 9:00 hod.

Deťom pribaľte baterku a svoju hračku, s ktorou spia.

Deti musia byť zdravé!

Rodičia a deti, ktoré majú záujem/nezáujem o netradičnú aktivitu, nahláste sa prosím u triednych učiteliek.

Ďakujeme

Oznam pre rodičov detí z triedy Zrkadielok

Oznamujeme rodičom, že záverečná akadémia pri príležitosti odchodu detí do základnej školy bude dňa 26.6.2018 o 14:00 hod.

Uskutoční sa v kultúrnom dome.

Lúčenie s materskou školou bude 27.6.2018, prosíme v tento deň o občerstvenie.

Týždeň detskej radosti

Piráti a námorníci (od 28.05. do 01.06.2018)

Trieda ZRKADIELOK

• PONDELOK: Piráti a námorníci stavajú loď a majú súťaživý športový deň

• UTOROK: Piráti a námorníci majú diskotéku

• STREDA: Piráti a námorníci pozorujú hasičov pri práci

• ŠTVRTOK: Piráti a námorníci pozorujú policajtov pri práci

• PIATOK: Piráti a námorníci hľadajú poklad

Prosíme rodičov, aby dievčatám obliekli námornícke, alebo pruhované tričká. Chlapci budú piráti, môžu mať staré deravé tričko a šatku na krk.

Ďakujeme za spoluprácu.

Fotografovanie

Oznamujeme rodičom, že dňa 18.5.2018 sa fotografujeme.

Rodičovské zrduženie

Oznamujeme rodičom, že 15.5 2018 o 16:00 hod. sa uskutoční rodičovské združenie v jedálni materskej školy.

Dôležitý oznam

OZNAM

Zriaďovateľ materskej školy Biely Kostol – Obec Biely Kostol, oznamuje, že v dňoch od 01.07. do 15.08. 2018, bude vykonávať rekonštrukciu sedlovej strechy na starej budove materskej školy.

Materská škola vzhľadom na uvedené práce, bude v období od 01.07.2018 -31.08.2018 zatvorená.

Prevádzka na materskej škole sa obnoví

03.septembra 2018

Za pochopenie ďakujeme

Deň matiek

Milé mamičky, srdečne Vás pozývame do našej materskej školy na vystúpenie Vašich - našich ratolestí pri príležitosti Dňa matiek, dňa 10.5.2018. Bližšie info nájdete v podmenu Akcie - Plán akcií na máj

Dental alarm

Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásisli svoje dieťa do programu Dental alarm, že štvrtá (posledná) hodina sa uskutoční 27.3.2018

Zápis detí na školský rok 2018/2019

Viac info tu: zapis_2018-2019.pdf

Dental alarm

Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásisli svoje dieťa do programu Dental alarm, že tretia hodina sa uskutoční 22.3.2018

Dental alarm

Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásili svoje dieťa do programu Dental alarm, že druhá hodina sa uskutoční 15.3.2018

Dental alarm

Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásili svoje dieťa do programu Dental alarm, že prvá hodina sa uskutoční 13.3.2018 v dopoludňajších hodinách.

Darujte 2% z Vašich daní

Milí rodičia a priatelia školy,

touto formou vyslovujeme poďakovanie za doterajšiu pomoc. Zároveň by sme sa chceli uchádzať o Vašu priazeň pri poskytnutí aj 2 % z Vašich daní na tieto účely. Žiadneho darcu to nestojí ani korunu navyše, pretože ide o financie, ktoré štát dostane od každého pracujúceho občana. Občan však môže rozhodnúť o poukázaní 2 % z týchto daní pre vybraný právny subjekt. Preto Vás chceme poprosiť o Vašu podporu v podobe poskytnutia 2 % z Vašich daní za rok 2017 v prospech Rodičovského združenia.

Dental alarm

Oznamujeme rodičom, ktorí majú záujem zapojiť svoje dieťa do programu Dental alarm, aby sa záväzne prihlásili u triednej učiteľky.

Dental_alarm pdf.

Prevádzka MŠ počas vianočných sviatkov

Oznamujeme rodičom,

že naša materská škola bude počas vianočných sviatkov zatvorená od 23.12.2017 do 7.1.2018.

Materská škola bude znova otvorená 8.1.2018.

Oznam 14.12.2017

Prosíme rodičov, aby deťom na vianočnú akadémiu obliekli biele oblečenie ( pančuchy / spodky alebo nohavice, taktiež biele tričko s dlhým rukávom / blúzku / košielku ). Oblečenie môže byť aj béžovej či sivej farby.

ĎAKUJEME.

Mikulášska slávnosť

Oznamujeme rodičom všetkých detí, že Obecný úrad Biely Kostol v spolupráci s pizzériou pripravil v kultúrnom dome Biely Kostol Mikulášsku párty.

Akcia sa uskutoční v utorok 5. decembra od 15:00 do 20:00 hod.

V tento deň sa všetky triedy presunieme po olovrante do kultúrneho domu. Deti si preberiete v kultúrnom dome, najneskôr do 16:15 hod.

Balíčky, ktoré deti v kultúrnom dome dostanú, zabezpečila anglická škola BiLingvi, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Oznam 10.10.2017

VAŽENÍ RODIČIA,

PRVÁ LEKCIA ANGLICKÉHO JAZYKA ZAČÍNA V STREDU 11.10.2017. V TOMTO ŠKOLSKOM ROKU BUDE KRÚŽOK ANGLICKÉHO JAZYKA REALIZOVANÝ VŽDY V STREDU A VO ŠTVRTOK, PRÍP.PODĽA POTRIEB LEKTORKY.

Jesenné tvorivé dielne

Milí rodičia,

pozývame Vás na jesenné tvorivé dielne, ktoré sa uskutočnia dňa 28.9.2017 o 16:00 hod. na školskom dvore. Prineste si so sebou tekvice, jabĺčko, zemiak, gaštany a iné plody, ktoré budeme kreatívne vyzdobovať (nezabudnite nožík na vyrezávanie). Práce vystavíme v našej materskej škole.

Tešíme sa na Vás.

Rodičovské združenie

Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás pozvať na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční  12.9.2017

o 16:00 hod. v jedálni materskej školy. Prosíme Vás o účasť.

Ďakujeme.