KATEGORIA

OZNAMY A AKCIE » OZNAMY
Dôležitý oznam

Dopravné ihrisko

Oznamujeme rodičom detí z tried Žabiek a Zrkadielok, že dňa 9.5.2019 sa zúčastníme kurzu dopravnej výchovy. Kurz sa uskutoční na Dopravnom ihrisku v Trnave. Prosíme Vás, aby ste deťom do ruksaku pribalili nápoj s drobným občerstvením keďže kurz začína o 10:30 hod.

Zápis detí do MŠ

Kritériá prijatia dieťaťa do materskej školy sa nachádzajú v priložených súboroch.

zapis_kriteria_prijatie_1.pdf

zapis_kriteria_prijatia_2.pdf

Zrkadielka, výlet do Levíc

PREDŠKOLÁCI - VÝLET DO LEVÍC

Oznamujeme rodičom predškolákov, že dňa 25.4.2019 sa zúčastníme exkurzie v Atlantis centre v Leviciach. Všetky deti, ktoré sa zúčastnia exkurzie budú v tento deň odhlásené zo stravy.

Preto prosíme rodičov, aby deťom do ruksaku pribalili desiatu a olovrant (v suchej forme) + nápoj. Obed je zabezpečený v miestnej reštaurácii, hradia ho rodičia a jeho cena bude

cca 3. Deti budú mať možnosť zakúpiť si suvenír , výšku vreckového prosím nahláste pani učiteľkám (max. však 5 ).

Rovnako Vás prosíme, aby ste deti do materskej školy priviedli najneskôr do 7:20 hod.

Návrat je naplánovaný medzi 15:00-15:30 hod.

Ďakujeme.

Zápis do prvého ročníka v ZŠ s MŠ Ružindol

Deň otvorených dverí v TC Empire

Tenisový tréning

Oznamujeme rodičom, že 26.2.2019 sa tenisový tréning neuskutoční. Taktiež pripomíname, že celkovo posledný tenisový tréning v šk.roku 2018/2019  sa uskutoční 26.3.2019. Zároveň oznamujeme, že budeme vyberať 10€ za posledných 5 hodín tréningu. Peniaze prosím odovzdávajte pani školníčke Janke Janečkovej v dňoch 18., 19 a 20. 2.2019  v čase od 6:30 do 8:00 hod.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa platieb sa informujte u p. učiteliek.

Šantenie so snehom

Milí rodičia,

dňa 10.1.2019  o cca 10:00 hod. by sme v našej materskej škole radi zahájili akciu: "Šantenie so snehom", na ktorej by sme Vás veľmi radi privítali. Bohužiaľ sme odkazaní na priaznivé počasie a dobrú kvalitu snehu, preto Vás prosíme, aby ste sa o konaní akcie informovali v daný deň pani učiteliek.

Za porozumenie Vám ďakujeme a tešííííííííme sa Wink

Tenis

Oznamujeme rodičom, že prvý tenisový tréning v novom roku sa uskutoční 15.1.2019 v štandardnom čase. Prosíme rodičov, aby deťom priniesli ruksak s nápojom a cvičebným úborom, vrátane obuvi s bledou podrážkou.

Čakanie na Ježiška

Vážení rodičia,

18.12.2018 budeme mať spoločne s deťmi vianočné posedenie, počas ktorého budeme očakávať Ježiška. Počas čakania sa oboznámime s vianočnými tradíciami. Radi by sme Vás poprosili o prinesenie občertsvenia v podobe suchého pečiva a džúsu.

Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme.

Žabky Vás srdečne pozývajú na deň úcty k starším, na príjemne strávené chvíle.

Dňa 25.10.2018 - štvrtok o 9:15 hod. v triede Žabiek.

Babky, dedkovia, tešíme sa na Vás

Tenisový tréning

Prosíme rodičov, aby deťom, ktoré sa zúčastnia tenisového tréningu pribalili do ruksaku  cvičebný úbor, obuv so svetlou podrážkou a nápoj. Prvý tréning začína 16.10.2018, odchod autobusu je o 10:00 hod.

Turistická vychádzka

Zrkadielka

Oznamujeme rodičom, že 11.10.2018 sa deti z triedy Zrkadielok zúčastnia turistickej vychádzky. Vychádzka sa uskutoční iba za priaznivého počasia. Prosíme rodičov, aby deťom priniesli ruksak s malým občerstvením.

Ďakujeme.

Jesenná tvorivá dieľňa

Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že dňa 11.9.2018 o 16:15 hodine bude rodičovské združenie v jedálni materskej školy.

Tešíme sa na Vás