KATEGORIA

Zápis do materskej školy

Zapis

Kozmo na doma
Kozmo už prichádza aj do rodín! V rámci nášho nového projektu sme vymysleli program pre rodičov, starých rodičov, súrodencov a iných dospelákov, v ktorom sa dá s deťmi rozprávať o zložitých témach prostredníctvom rôznych hier a aktivít. Súčasťou programu je aj metodika pre rodičov plná inšpiratívnych aktivít na doma, k tomu sada pomôcok a online vzdelávanie - webinár, ktoré viete v súčasnej pandemickej situácii absolvovať z pohodlia domova.

Ponúkame hodinové online vzdelávanie, v ktorom vás naša skúsená kolegyňa prevedie témami, ktoré sa sa v detských kolektívoch a pri výchove často vyskytujú:
  • Branie vecí kamarátom alebo súrodencom bez opýtania
  • Posmievanie sa
  • Nevšímanie si, ak sa niekomu druhému niečo deje

Vzdelávanie poskytujeme za dobrovoľný príspevok podľa možností záujemcov. Financie budú použité na rozvoj projektu. Vzdelávanie máme v pripravené v online podobe, keby nebola korona, určite by sme to realizovali inak - formou prednášok a diskusií. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v triede Zrkadielok

Kozmo

Usmernenie od 2.11.2020

Prosíme zákonných zástupcov, aby si pred vstupom do materskej školy dôkladne prečítali usmernenie Ministerstva školstva,vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Ďakujeme, že nás nevystavujete zvýšenému riziku.

usmernenie od 2.11.2020

Usmernenie od 2.11.2020

Oznam 26.10.2020

Oznamujeme rodičom, že materská škola bude v dňoch 30.10, 2.11, 6.11 a 9.11.2020 zatvorená.

Ďakujeme za porozumenie   Po 27.10.2020 už neplatí.

Aktuálne usmernenia-október 2020

Oznam

Oznamujeme rodičom,že od 12.10.2020 budú deti počas dňa v interiéri aj exteriéri materskej školy nosiť rúško. Je potrebné, aby každé dieťa malo náhradné rúško v skrinke.

Ďakujeme za porozumenie

Rodičovské združenie

OZNAM

Oznamujeme rodičom, že rodičovské združenie bude tento rok vzhľadom na Koronavírusové podmienky nasledovne:

Trieda Zrkadielok:14.09.2020

Trieda Žabiek: 16.09.2020

Trieda Slniečok:17.09.2020

Stretnutia sa budú konať na školskom dvore vždy o 16.15 hodine. Ďakujeme.

Tešíme sa na Vás

Školský rok 2020/2021

Vážení rodičia, prosíme Vás, aby ste si pred nástupom Vášho dieťaťa do materskej školy pozorne prečítali dokumenty v nižšie priložených odkazoch a žiadame Vás o dodržiavanie daných usmernení

co potrebuje dieta do MS