KATEGORIA

NOVINKY

arr3ZMENA ODHLASOVANIA ZO STRAVYOdhlasovanie detí zo stravy: Od 1.9.2017 nastáva zmena v odhlasovaní detí zo stravy. Odhlásiť dieťa...

Materská škola
Cintorínska č. 5
SK - 919 34 Biely Kostol
Napíšte nám:
bielykostol.ms@gmail.com
msbielykostol@zoznam.sk
POĎAKOVANIE

Materská škola vyjadruje srdečné poďakovanie:

- p. Štefkovej, p.Škultétyovej, p. Bajerovej, p. Srnčíkovej, p. Rakúsovej, p. Frišovej - za kreatívny a výtvarný materiál

- pánovi Študencovi - za podporu pri zrealizovaní vstupnej brány

-za údržbu motokár
-za celosezónne kosenie areálu materskej školy a odvoz bioodpadu

-pani Žákovej - za prinesenie výtvarných pomôcok
- za kancelársky papier

- pani Budaiovej - za kancelársky papier a výtvarný materiál

- pani Mišo- za hračky

ĎAKUJEME,VÁŽIME SI TO!

Prosíme rodičov, aby si vyzdvihli spoločné fotografie detí do 24.7.2020.

Oznam

Vo štvrtok 25.6.2020 sa za priaznivého počasia uskutoční celodenná rozlúčka predškolákov. Prosíme rodičov, aby si deti vyzdvihli až po 17:00 hod. Rozlúčka sa týka len detí, ktoré odchádzajú do ZŠ. Prosíme rodičov, aby deťom dali športové oblečenie a taktiež prosíme o spätnú väzbu, či sa ich dieťa rozlúčky zúčastní alebo nie. Počet detí je potrebné nahlásiť kvôli strave.

NOVÉ USMERNENIA PLATNÉ OD 15.6.2020
Nové usmernenia platné od 15.6.2020

Zápis do materskej školy na školský rok 2020/2021 bol ukončený ku dňu 29.5.2020
Ďakujeme za porozumenie

POĎAKOVANIE
Ďakujeme pani a pánovi Študencovým a pánovi Tižinákovi, ktorí sa v mesiaci apríl, máj zúčastnili brigády na školskom dvore v materskej škole Biely Kostol. Podieľali sa na hrabaní celého dvora, strihaní okrasných kríkov, privezenie piesku a uskladnenie ho do pieskoviska, odstránenie nefunkčného domčeka, zbúranie domčeka - nad zásobárňou, odvezenie veľkého množstva nahrabaných listov, konárov... ; za brúsenie a natieranie preliezačiek, ich opravu. Brigády sa zúčastnili aj všetky pracovníčky materskej školy. Brigáda bude ešte pokračovať aj v nasledujúcom období. Bude sa vyrovnávať školský dvor zeminou. Všetkým zúčastneným vyjadrujeme VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Zápis do materskej školy Biely Kostol na školský rok 2020/2021

Zápis do materskej školy v Bielom Kostole bude prebiehať
v mesiaci máj 2020
Nasledovne:
- ak bude pretrvávať koronovírusová situácia, žiadosti o prijatie dieťaťa do MŠ si môžete stiahnuť z našej stránky  https://www.msbielykostol.sk/ , vyplniť a poslať elektronicky. Rešpektovať budeme aj vaše vlastné formuláre žiadosti. V prípade, že nemáte možnosť žiadosť naskenovať, stačí ju odfotiť mobilným zariadením a zaslať mailom, ktorý je uvedený nižšie.
Potvrdenie od lekára nepotrebujete, to budeme riešiť až vtedy, keď sa situácia s koronou vyrieši. (v septembri) Formulár žiadosti nájdete pod:
DOKUMENTY A FAKTÚRY » Dokumenty na stiahnutie » Žiadosť o prijatie dieťaťa

V záujme zefektívnenia procesu rozhodovania Vás prosíme, aby ste v rámci možností uprednostili elektronickú formu zasielania žiadosti na: bielykostol.ms@gmail.com v prípade, ak túto možnosť nemáte, môžete žiadosť zaslať poštou na adresu Obecného úradu v Bielom Kostole alebo vhodiť do poštovej schránky OÚ.

Do pozornosti:
Vyberanie príspevkov - školné

Za mesiac marec 2020 budú rodičia platiť polovicu školného, (ak zaplatili plnú dávku, polovica sa im vráti)
V mesiaci apríl a v ďalších mesiacoch, ak bude MŠ zatvorená sa platiť nebude.

RIADITEĽSTVO ZŠ s MŠ RUŽINDOL OZNAMUJE, ŽE ZÁPIS DETÍ DO PRVÉHO ROČNÍKA SA ODKLADÁ NA NEURČITO. ZÁROVEŇ VÁS ŽIADA O ZASIELANIE ŽIADOSTÍ ELEKTRONICKOU FORMOU.

ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE

MILÍ RODIČIA, DOVOĽUJEME SI OBRÁTIŤ SA NA VÁS S PROSBOU O POMOC .

V MOMENTÁLNEJ SITUÁCII , KEDY JE NEDOSTATOK RÚŠOK BY SME BOLI VEĽMI VĎAČNÍ, AK BY SA MEDZI VAMI NAŠLI OCHOTNÍ DOBROVOĽNÍCI, KTORÍ BY  POMOHLI  ŠITÍM TOHTO NEDOSTATKOVÉHO TOVARU. AK BY SA VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI NAŠIEL MATERIÁL NA ŠITIE RÚŠOK, KTORÝ VÁM NEBUDE CHÝBAŤ A MALI BY STE CHUŤ POMÔCŤ, PROSÍME ZAREAGUJTE NA TÚTO PROSBU PROSTREDNÍCTVOM MAILOVEJ ADRESY  bielykostol.ms@gmail.com

VOPRED VÁM VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME

MIMORIADNA SITUÁCIA

NA ZÁKLADE NOVÝCH USMERNENÍ PLATNÝCH  OD 25.3.2020 BUDE NAŠA MATERSKÁ ŠKOLA ZATVORENÁ DO ODVOLANIA

VZHĽADOM K TOMU, ŽE SITUÁCIA JE VEĽMI VÁŽNA,OKOLNOSTI NETREBA PODCEŇOVAŤ! ŽIADAME VÁS,  ABY STE SI UVEDOMILI, ŽE PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY JE PRERUŠENÁ  PRETO, ABY VAŠE DETI NEPRIŠLI DO KONTAKTU  S OSOBOU, KTORÁ BY MOHLA BYŤ INFIKOVANÁ. ZAMEDZTE PROSÍM, ABY SA DETI STRETÁVALI, ABY SA NEZDRŽIAVALI V SKUPINÁCH A ZABEZPEČTE, ABY BOLI V DOMÁCOM PROSTREDÍ.

O PRÍPADNÝCH ZMENÁCH VÁS BUDEME INFORMOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM TEJTO STRÁNKY.

ĎAKUJEME ZA  POROZUMENIE A SPOLUPRÁCU

Vitajte  na internetovej stránke MŠ Biely Kostol, ktorú pre Vás priebežne pripravujeme. Máme záujem informovať Vás o tom, ako Vaše deti prežívajú čas strávený  v našej materskej škole. Dozviete sa na nej aktuálne informácie o organizačnej štruktúre a chode materskej školy i to, akým spôsobom Vaše deti trávia deň, ako pracujú v edukačných aktivitách, aké akcie a podujatia ich čakajú a taktiež aj aktuálne oznamy. Veríme, že uspokojíme Váš záujem.

S priateľským pozdravom,kolektív MŠ.