KATEGORIA

NOVINKY

arr3DOTÁCIA NA STRAVU - ZMENAOd 1.8.2021 bude ukončené plošné poskytovanie dotácií na stravu pre deti v končiacom ročníku...

Materská škola
Cintorínska č. 5
SK - 919 34 Biely Kostol
Napíšte nám:
bielykostol.ms@gmail.com
msbielykostol@zoznam.sk
POĎAKOVANIE

Materská škola vyjadruje srdečné poďakovanie:

• rodine Uhlárovej  za náter altánku
  • pánovi Rafajdusovi za jahody
  • pani Uhlárovej za jahody
  • pani Dobšovičovej za jahody
  • pani Kloknerovej za jahody
  • pánovi Polakovičovi  za zostavenie pirátskej lode pre deti v triede Zrkadielok z 2200ks legových dielikov
  • pánovi Študencovi za:  - inštaláciu ionizátorov
  • pani Šokovej za zakúpenie ionizátora
  • pani Srnčíkovej za papiere, omaľovánky, ceruzky, farbičky

ĎAKUJEME,VÁŽIME SI TO!

Vážení rodičia,
venujte prosím pozornosť dôležitému oznamu vedúcej školskej jedálne, týkajúci sa dotácie na stravu. Nájdete ho v sekcii školská jedáleň/dotácia na stravu.
Ďakujem

Vitajte  na internetovej stránke MŠ Biely Kostol, ktorú pre Vás priebežne pripravujeme. Máme záujem informovať Vás o tom, ako Vaše deti prežívajú čas strávený  v našej materskej škole. Dozviete sa na nej aktuálne informácie o organizačnej štruktúre a chode materskej školy i to, akým spôsobom Vaše deti trávia deň, ako pracujú v edukačných aktivitách, aké akcie a podujatia ich čakajú a taktiež aj aktuálne oznamy. Veríme, že uspokojíme Váš záujem.

S priateľským pozdravom,kolektív MŠ.