NOVINKY

arr3ZMENA ODHLASOVANIA ZO STRAVYOdhlasovanie detí zo stravy: Od 1.9.2017 nastáva zmena v odhlasovaní detí zo stravy. Odhlásiť dieťa...

Materská škola
Cintorínska č. 5
SK - 919 34 Biely Kostol
Napíšte nám:
bielykostol.ms@gmail.com
msbielykostol@zoznam.sk
POĎAKOVANIE

Materská škola vyjadruje srdečné poďakovanie:

• pánovi Študencovi za:  - inštaláciu ionizátorov
  • pani Šokovej za zakúpenie ionizátora
  • pani Srnčíkovej za papiere, omaľovánky, ceruzky, farbičky

ĎAKUJEME,VÁŽIME SI TO!

ZMENA 3.3.2021 13:30 hod. Priložený nový dokument potrebný od 8.3.2021

Naša materská škola je naďalej otvorená LEN pre rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a pre rodičov, ktorým povaha práce neumožnuje, aby ju vykonávali z domu.

Dokumenty, ktoré je potrebné predložiť pri nástupe dieťaťa do MŠ:

⇒ fotokópiu negatívneho testu na Covid 19, nie starší ako 7 dní - osoby, ktorá žije s dieťaťom v spoločnej domácnosti a ktorá bude dieťa vodiť do materskej školy a vyzdvihovať z materskej školy
⇒ čestné vyhlásenie, ktoré je k dispozícii na stiahnutie tu → čestné vyhlásenie pre rodičov od 8.3.21

Prosíme Vás, aby ste si čestné vyhlásenie dôkladne prečítali, vypísali, podpísali a spolu s fotokópiou negat.testu jedného zákonného zástupcu, ktorý žije s dieťaťom v spoločnej domácnosti predložili pri nástupe dieťaťa pani učiteľke.
Ďakujeme za porozumenie

27.2.2021

2% dane z príjmu za rok 2020

Je nám veľmi ľúto,ale tento rok nebude možné poukázanie 2% dane z príjmu, pretože sa nám nepodarilo vybaviť potrebnú dokumentáciu.

Vitajte  na internetovej stránke MŠ Biely Kostol, ktorú pre Vás priebežne pripravujeme. Máme záujem informovať Vás o tom, ako Vaše deti prežívajú čas strávený  v našej materskej škole. Dozviete sa na nej aktuálne informácie o organizačnej štruktúre a chode materskej školy i to, akým spôsobom Vaše deti trávia deň, ako pracujú v edukačných aktivitách, aké akcie a podujatia ich čakajú a taktiež aj aktuálne oznamy. Veríme, že uspokojíme Váš záujem.

S priateľským pozdravom,kolektív MŠ.