KATEGORIA

NOVINKY

arr3ZMENA ODHLASOVANIA ZO STRAVYOdhlasovanie detí zo stravy: Od 1.9.2017 nastáva zmena v odhlasovaní detí zo stravy. Odhlásiť dieťa...

Materská škola
Cintorínska č. 5
SK - 919 34 Biely Kostol
Napíšte nám:
bielykostol.ms@gmail.com
msbielykostol@zoznam.sk
POĎAKOVANIE

Materská škola vyjadruje srdečné poďakovanie:

- p. Štefkovej, p.Škultétyovej, p. Bajerovej, p. Srnčíkovej, p. Rakúsovej, p. Frišovej - za kreatívny a výtvarný materiál

- pánovi Študencovi - za podporu pri zrealizovaní vstupnej brány

-za údržbu motokár
-za celosezónne kosenie areálu materskej školy a odvoz bioodpadu

-pani Žákovej - za prinesenie výtvarných pomôcok
- za kancelársky papier

- pani Budaiovej - za kancelársky papier a výtvarný materiál

- pani Mišo- za hračky

ĎAKUJEME,VÁŽIME SI TO!

Do pozornosti:
Vyberanie príspevkov - školné

Za mesiac marec 2020 budú rodičia platiť polovicu školného, (ak zaplatili plnú dávku, polovica sa im vráti)
V mesiaci apríl a v ďalších mesiacoch, ak bude MŠ zatvorená sa platiť nebude.

RIADITEĽSTVO ZŠ s MŠ RUŽINDOL OZNAMUJE, ŽE ZÁPIS DETÍ DO PRVÉHO ROČNÍKA SA ODKLADÁ NA NEURČITO. ZÁROVEŇ VÁS ŽIADA O ZASIELANIE ŽIADOSTÍ ELEKTRONICKOU FORMOU.

ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE

MILÍ RODIČIA, DOVOĽUJEME SI OBRÁTIŤ SA NA VÁS S PROSBOU O POMOC .

V MOMENTÁLNEJ SITUÁCII , KEDY JE NEDOSTATOK RÚŠOK BY SME BOLI VEĽMI VĎAČNÍ, AK BY SA MEDZI VAMI NAŠLI OCHOTNÍ DOBROVOĽNÍCI, KTORÍ BY  POMOHLI  ŠITÍM TOHTO NEDOSTATKOVÉHO TOVARU. AK BY SA VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI NAŠIEL MATERIÁL NA ŠITIE RÚŠOK, KTORÝ VÁM NEBUDE CHÝBAŤ A MALI BY STE CHUŤ POMÔCŤ, PROSÍME ZAREAGUJTE NA TÚTO PROSBU PROSTREDNÍCTVOM MAILOVEJ ADRESY  bielykostol.ms@gmail.com

VOPRED VÁM VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME

MIMORIADNA SITUÁCIA

NA ZÁKLADE NOVÝCH USMERNENÍ PLATNÝCH  OD 25.3.2020 BUDE NAŠA MATERSKÁ ŠKOLA ZATVORENÁ DO ODVOLANIA

VZHĽADOM K TOMU, ŽE SITUÁCIA JE VEĽMI VÁŽNA,OKOLNOSTI NETREBA PODCEŇOVAŤ! ŽIADAME VÁS,  ABY STE SI UVEDOMILI, ŽE PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY JE PRERUŠENÁ  PRETO, ABY VAŠE DETI NEPRIŠLI DO KONTAKTU  S OSOBOU, KTORÁ BY MOHLA BYŤ INFIKOVANÁ. ZAMEDZTE PROSÍM, ABY SA DETI STRETÁVALI, ABY SA NEZDRŽIAVALI V SKUPINÁCH A ZABEZPEČTE, ABY BOLI V DOMÁCOM PROSTREDÍ.

O PRÍPADNÝCH ZMENÁCH VÁS BUDEME INFORMOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM TEJTO STRÁNKY.

ĎAKUJEME ZA  POROZUMENIE A SPOLUPRÁCU

Vitajte  na internetovej stránke MŠ Biely Kostol, ktorú pre Vás priebežne pripravujeme. Máme záujem informovať Vás o tom, ako Vaše deti prežívajú čas strávený  v našej materskej škole. Dozviete sa na nej aktuálne informácie o organizačnej štruktúre a chode materskej školy i to, akým spôsobom Vaše deti trávia deň, ako pracujú v edukačných aktivitách, aké akcie a podujatia ich čakajú a taktiež aj aktuálne oznamy. Veríme, že uspokojíme Váš záujem.

S priateľským pozdravom,kolektív MŠ.